Polski Serwer RPG-Power-Life!

Witamy na forum serwera Power-Life!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

PolskiSerwerRPG-Power-Life! Zapraszamy!!!

#1 2016-03-19 13:20:39

Bartek
Moderator
Dołączył: 2016-03-19
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 36.0.2130.32

Podanie na Moda

Twoje imię: Bartek
Twój wiek: 13
Twój Staż na Serwerze: od miesiąca
Twój serial: 98E1040A581CFED9F0F9369ACE216234
Zapoznałeś się z regulaminem Serwera: (Tak/Nie) tak
Byłeś karany na serwerze za CBK, oszustwa lub inne rzeczy tego typu?: (Tak/Nie) nie
Jaką kwotę przeznaczysz na Serwer?:  nwm jeszcze
Czy posiadasz TeamSpek3/Skype? oraz sprawny mikrofon?: (Tak/Nie) tak
Jak oceniasz swoje zdolności ortograficzne oraz interpunkcyjne? Bardzo Dobrze
Dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie?  Zasługuję na tą rangę ponieważ jestem pracowity wiem że nie zawiodę was, mam wszystko ogarnięte oraz wszystko w życiu mam ułożone, mój rozsądek mi podpowiada że jak mi się uda wejść na to stanowisko to będę godnie i sprawiedliwie ogarniał serwer. Myślę że będę wzorem dla innych. Wiem, że jestem młody, ale zdołam podołać się obowiązkom Moderatora. Znam zasady  serwera i  je przestrzegam i będę przestrzegał. Jestem też pomocny i zaradny, nigdy się nie mylę i przede wszystkim można mi ufać. Dużo miałem rang i sprawowałem się dobrze, miałem także dużo awansów, zasługuje też na tą range ponieważ jestem sprawiedliwy, nie ważne czy kolega czy brat - będzie musiał być ukarany za coś nieprzepisowego. Więc tak jak pisałem wyżej, nie znam litości. Oczywiście też słucham się rangi wyższej od mojej. Mam zamiar upominać np przy ortografii lub gdy gracz robi coś niezgodnego z zasadami, oczywiście bez rangi też się dobrze sprawuje i potrafię zachować dobrą postawę. Myślę że jak najbardziej się nadaje jako Moderator. Każdy gracz zasługuje na tą rangę, ale w odpowiednim momencie. Moment ten nadchodzi z pewnym okresem życia, a mianowicie z dojrzałością, odpowiedzialnością za wykonanie rzetelnie czynności często nadanych przez inną osobę. Myślę, że osiągnąłem już ten etap w swoim życiu. Oczywiście  jestem miły, kulturalny i pracowity.Dbających o prawidłowość funkcjonowania porządku na serwerze. Na dzień dzisiejszy mogę tylko podejrzewać i mieć nadzieję, że podołam obowiązkom tej rangi. Będąc na tym stanowisku chciałbym być Moderatorem przede wszystkim dla graczy. Aby mogli się do mnie zgłosić w każdej trudnej chwili. Wiem, że Moderator ma dużo obowiązków i czasem nie może pomóc. Często bywam na serwerze w nietypowych godzinach rannych albo bardzo późnych.

Coś o sobie: Jestem osobą miłą, koleżeńską, ogarniętą osobą. Umiem się dostosować do każdego miejsca, oraz do każdej administracji. Czasem jestem nieznośny, ale to tylko czasem. Uwielbiam takie gry jak właśnie MTA:SA.. Często nawiązuję nowe znajomości i bardzo to lubię. Z natury jestem 'poprawnym' chłopakiem. 95% ze mnie to sprawiedliwość  i 5% głupota. Lecz na ogół jestem miły i szczęśliwy. Czasem jestem nieznośny, ale to tylko czasem. Uwielbiam takie gry jak właśnie MTA:SA, połowę mojego serca oddałem piłce nożnej. Jestem koleżeński i pomysłowy. Często nawiązuję nowe znajomości i bardzo to lubię. Jestem wstydliwy ale tylko przy nowo poznanych ludziach.
Przy ziomkach jestem szalony, wnerwiający czasem i ogólnie jestem zupełnie inny niż inni mężczyźni.  Mam własny świat, na świat patrze przez różowe okulary, nie było takiej rzeczy żeby była mogła mi popsuć humorek. Każdy mówi że jestem szalony (to nie prawda)  i dowcipny i nie odpuszczam jak się na coś uprę to to muszę zrobić. I ogólnie jestem w miarę fajny, dobry, optymistyczny mam poczucie humoru. Mam dobre zachowanie w moim życiu, i praktycznie niczego się nie boje. W podstawówce mało się uczyłem, dopiero zdałem sobie sprawę że moje życie się zaczyna i od gimnazjum miałem dobre oceny, raz mi się pasek na świadectwie pojawił, szkoła to złe i dobre czasy i zachęcam was do uczenia się bo to potem się przyda w dalszym życiu. Moje hobby to informatyka oraz jak wspomniałem piłka nożna. Czasami jeżdżę na deskorolce ( tylko gdy mi się nudzi). Mam quada na którym jeżdżę dla przyjemności po mojej wsi. Mam opanowaną matematykę oraz polszczyznę i nie posiadam dysleksji. Uwielbiam słuchać piosenek, najczęściej słucham Pop'u.

Offline

#2 2016-03-20 14:01:26

RendeRowTV
Właściciel Serwera
Skąd: Katowice
Dołączył: 2016-03-17
Liczba postów: 28
WWW
Windows 7Firefox 44.0

Odp: Podanie na Moda

UWAGA:Gratulację!,Zostajesz dodany w nasze szeregi.Sprawuj się dobrze a może dostaniesz Awans !+Lock


Założyciel |Power-Life|

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
naszmc - radioparty - kmpspls - dixieyt - mta-pssr